שמשות הרכב מאפשרות לנהג שדה ראיה רחב מחד גיסא ואת איטום הרכב וההגנה מאידך גיסא. מסיבות אלו חשוב להתקין שמשות רכב באיכות גבוהה ובהתאם לתווי התקן שנקבעו על ידי היצרנים, אולם חשוב לא פחות מכך לבחור בעבודה איכותית המתבצעת על ידי צוות מקצועי בתחום זגגות הרכב, ובאמצעות חומרי איטום ודבקים מהסוג הטוב ביותר הקיים.

בעת רכישת הרכב, חדש כמשומש, אין צורך לתת את הדעת על שמשות הרכב, שכן מדובר מן הסתם בתנאי בסיס לרכישה. שהרי איש לא יקנה רכב בעל שמשות סדוקות או חלונות שבורים. יחד עם זאת, עם אחזקתו של רכב לאורך זמן עשויות להיגרם תאונות או חבלות שיביאו לפגיעה מהסוג שידרוש תיקון שמשות לרכב.

תיקון שמשות לרכב מתבצע על ידי זגג רכב מוסמך, אשר ביכולתו להתאים את סוג הזכוכית, מידתה ותצורתה לרכב ולקבע אותה באופן מושלם והרמטי באמצעות דבקים עמידים וחומרי איטום.

תיקון שמשות רכב המתבצע ללא חומרי האיטום המתאימים עשוי לגרום לחדירת רוח, גשמים ומשקעים לחלל הרכב ואף להביא לחוסר יציבות שתהפוך את השמשה לרגישה יותר ושבירה יותר בשל מחסור בבסיס יציב וקיבוע הדוק.

בעלי רכבים רבים זוכים לשירות תיקון השמשות במסגרת תוספת לפוליסה אל מול חברות הביטוח בביטוחי רכב מקיפים או ביטוחי צד ג' ולכן חשוב לדווח לחברת הביטוח מיד עם קרות האירוע ולברר בנוגע לכיסוי ולנותני השירות העובדים מולם. חברות הביטוח לרוב יציעו ספקים מנוסים ומורשים אשר יספקו עבודה מקצועית ומהימנה.

חברת טופ גלס היושבת בבית פתח תקווה מספקת שירותי זגגות רכב מקצועיים, בניהם תיקון שמשות לרכב, החלפת פנסים ומראות, טיפול בסאן רוף (חלונות גג ברכב) ועוד. אנו בטופ גלס עובדים עם כל חברות הביטוח ומציעים שירות מהיר, אמין ומקצועי במחיר הוגן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *