אודות החברה
בלב העיר פתח תקווה, במיקום נוח ונגיש, יושב בית העסק טופ גלאס, המספק שירותי זגגות רכב באיכות מעולה ובלתי מתפשרת לתושבי האזור, לחברות ולמוסדות.
טופ גלאס הוא עסק וותיק בן למעלה מעשרים שנות ניסיון שהוקם על ידי שני יזמים ואנשי מקצוע, תושבי העיר, תומר גורני ורוני שרעבי, אשר חרטו על דגלם מתן שירות מקצועי ואיכותי, בהתמחות בכל סוגי הזגגות. במחיר הוגן ובשקיפות מלאה לכל לקוח ולקוח המגיע לפתחם.

תומר ורוני מנהלים את העסק בפועל, אמונים על צוות עובדים מנוסים ואחראים, ומקבלים את פני הלקוחות תוך ליווי ופיקוח על כל עבודה המתקיימת בבית טופ גלאס או מחוצה לו.

בטופ גלאס מספקים שירותי זגגות לרכב ומגוון פתרונות, תוך היכרות מעשית עם כל דגמי הרכבים ועבודה עם חומרי גלם מעולים, בניהם זכוכית מחוסמת, חומרי איטום והדבקה מן השורה הראשונה המבטיחים את איכות העבודה ועמידותה לאורך זמן.

בין שירותינו הרבים ניתן למצוא: תיקון והחלפת מראות לרכב, טיפול בחלונות חשמל, החלפת מגבים לכל סוגי הרכבים, טיפול בפנסים ועוד.

מעבר לכך, אנו מטפלים במקצועיות ובאמצעות חלקי חילוף מקוריים מעולים גם בגגות נפתחים לרכב (SUN ROOF) ומספקים את כל סוגי התיקונים, ההחלפות וההתקנות לגגות נפתחים ברכב.

אנו מספקים מענה בתחום זגגות הרכב לרכבים פרטיים, משאיות, אוטובוסים, טרקטורים ושאר סוגי רכבים בכל סדרי הגודל.

שירותי טופ גלאס ניתנים במקום, בסדנת העבודה המאובזרת שלנו הנמצאת בלב העיר, במיקום מרכזי ונוח להגעה, וכולל שירותי חניה. נוסף לכך אנו מפעילים ניידות שרות המצוידות בכל הנדרש על מנת לספק מענה לכלל לקוחותינו הפרטיים הנמצאים בדרכים, בבית ובמקום העבודה, וללקוחותינו העסקיים בניהם שירות הניתן למוסכים בבית העסק.

חברת טופ גלאס עובדת עם כל חברות הביטוח ומעניקה שירות מלא למבוטחים, ומחירים הוגנים ונוחים לכלל הלקוחות המגיעים אלינו באופן עצמאי וללא כיסוי ביטוחי.

בין לקוחות טופ גלאס ניתן למצוא חברות ליסינג והשכרת רכב, מוסדות וארגונים ועסקים פרטיים. אנו גאים לתת שרות לחברות כלמוביל, טרייד מוביל, שלמה סיקסט, עיריית פתח תקווה וארגונים נוספים רבים.

אנו מזמינים אתכם לפנות בכל בעיה ותקלה הנוגעת לתחום זגגות הרכב לבית טופ גלאס, ומתחייבים לשרות מעולה, באדיבות, במקצועיות ובהוגנות מלאה.

משפחת טופ גלאס מזמינים אותכם לשתף אותנו ברשת החברתית